Сорочинський ярмарок розпочнеться 14 серпня

24.05.2007, 16:05 Просмотров: 2 178

Сорочинський ярмарок розпочнеться 14 серпняЦьогоріч Національний Сорочинський ярмарок, який за традицією відбувається поблизу села Великі Сорочинці в Полтавської області, проходитиме з 14 по 19 серпня.
Про це повідомили в ТОВ «Сорочинська ярмарка». За їх даними, наразі іде підготовка до проведення ярмарку. Після проведення минулорічного ярмарку було зібрано від людей близько 70 відгуків-зауважень, які необхідно врахувати цього року.

Сорочинський ярмарок розпочнеться 14 серпня

Цьогоріч Національний Сорочинський ярмарок, який за традицією відбувається поблизу села Великі Сорочинці в Полтавської області, проходитиме з 14 по 19 серпня.
Про це повідомили в ТОВ «Сорочинська ярмарка». За їх даними, наразі іде підготовка до проведення ярмарку. Після проведення минулорічного ярмарку було зібрано від людей близько 70 відгуків-зауважень, які необхідно врахувати цього року. Тому зараз першочергово слід подбати про безперебійне водопостачання та енергозбереження, належні умови проживання учасників заходу, поставити сучасні та такі, що відповідають санітарним нормам намети для харчування людей, забезпечити достатню площу для паркування автомобілів. Також була пропозиція посилити охорону: до цієї справи хочуть долучити ще й слідчих  та прокурорів. Крім того було запропоновано виготувати за місяць до початку ярмарку  путівник, що включить у себе карти транспортних шляхів,  телефони необхідних служб, рекламні оголошення тощо.
Останні три суботи перед початком свята планують використати як суботники, до яких мають залучити всі райони області. .<!-- http://www.telegraf.in.ua/buisiness/2007/05/24/5831.html -->
 

Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх