В управлінні праці прийматимуть весь тиждень

4.11.2006, 14:11 Просмотров: 1 404

Прийом громадян в Управліннях праці та соцзахисту населення у новому році може змінитись. Як розповіла "Телеграфу" начальник Крюківського управління праці та соціального захисту населення Людмила Ревега, у  нас збираються впровадити єдину технологію прийому громадян. За її словами, людей будуть обслуговувати п’ять днів на тиждень, протягом повного робочого дня без перерви на обід. "Частина наших працівників буде приймати громадян,  інші – оброблятимуть отриману інформацію.

Прийом громадян в Управліннях праці та соцзахисту населення у новому році може змінитись. Як розповіла 'Телеграфу' начальник Крюківського управління праці та соціального захисту населення Людмила Ревега, у  нас збираються впровадити єдину технологію прийому громадян. За її словами, людей будуть обслуговувати п’ять днів на тиждень, протягом повного робочого дня без перерви на обід. 'Частина наших працівників буде приймати громадян,  інші – оброблятимуть отриману інформацію. Час від часу вони будуть мінятись місцями, аби не втратити кваліфікації'.  Крім того, планується впровадити 'єдину заяву'. Тобто, якщо раніше для оформлення субсидії та матеріальної допомоги потрібно було писати кілька заяв у різні інстанції, то після нововведення знадобиться лише одна, яку ви разом з пакетом документів віддасте до управління соцзахисту. На думку Людмили Ревеги, це значно прискорить процес оформлення.  Крім того, очікується, що в більш далекій перспективі управління соцзахисту населення, ЖЕДи, МБТІ та інші організації об’єднають за допомогою комп’ютерної мережі.  'Тоді людині, що приходить до нас, потрібно буде брати із собою лише заяву та довідку про доходи', – каже пані Ревега.
Єдина технологія прийому громадян впроваджується по всій Україні і фінансується Світовим банком.<!-- http://www.telegraf.in.ua/buisiness/2006/11/04/3659.html -->
 

Автор: mudraya
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх