"Уктатнафта" звільнила першого віце-прєм’єра Татарстану

4.11.2006, 14:11 Просмотров: 1 164

Республіка Татарстан може продати свою долю акцій «Укртатнафти». А поки що акціонерні збори переобрали голову спостережної ради..

За підсумками зборів акціонерів 'Укртатнафти', що відбулись 25 жовтня, головою спостережної ради замість першого віце-прєм’єра Татарстану Равіля Муратова було обрано гендиректора ОАО «Татнафта» Тахаутдинова Шафагата  Фахразовича. Про це повідомляє пресс-служба підприємства. За повідомленням центральних ЗМІ, це пов’язано із тим, що 24 жовтня Татарстан передав  29% акцій 'Укртатнафти' в управління 'Татнафти', після чого ця компанія встановила повний контроль над татарською долею акцій. Пан Муратов розповів журналістам, що не виключає у подальшому продажу акцій 'Укртатнафти', які належать республіці. 
Головою правління 'Укртатнафти' було обрано чинного голову Сергія Глушка.
За повідомленням прес-служби підприємства, особливу увагу на зборах приділили питанню фінансування модернізації заводу. З цією метою було вирішено організувати дочірню компанію 'Укртатнафта'. Це підприємство буде займатись експортом нафтопродуктів, а гроші направлятимуться на модернізацію заводу.
Наступні збори акціонерів відбудуться у першій половині грудня у Києві.
Україні належить 43% акцій 'Укртатнафти', якими управляє НАК 'Нафтогаз України'. Ще 57% акцій заводу відтепер контролює 'Татнафта'.<!-- http://www.telegraf.in.ua/buisiness/2006/11/04/3657.html -->
 

Автор: mudraya
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.


Вверх