"КрАСЗ" нарощує потужності

8.06.2006, 17:06 Просмотров: 957

За п’ять місяців цього року на Кременчуцькому автоскладальному заводі було зібрано більше шести тисяч автомобілів "ВАЗ", "Faw" і "Ssang Yong". Як повідомила прес-служба корпорації “Автоинвестстрой” до якої входить підприємство, у травні на заводі зібрали 1 тис. 118 легкових автомобілів "ВАЗ", майже в три рази більше зібрали "четвірок" з інжекторним двигуном. У той же час, в травні підприємство припинило випуск "ВАЗ-21043" з карбюраторним двигуном.

За п’ять місяців цього року на Кременчуцькому автоскладальному заводі було зібрано більше шести тисяч автомобілів 'ВАЗ', 'Faw' і 'Ssang Yong'. Як повідомила прес-служба корпорації “Автоинвестстрой” до якої входить підприємство, у травні на заводі зібрали 1 тис. 118 легкових автомобілів 'ВАЗ', майже в три рази більше зібрали 'четвірок' з інжекторним двигуном. У той же час, в травні підприємство припинило випуск 'ВАЗ-21043' з карбюраторним двигуном.
Що стосується вантажівок 'Faw', то минулого місяця зібрали 125 автомобілів. У два рази – до 60 одиниць – збільшилось і виробництво автомобілів 'Ssang Yong'.<!-- http://www.telegraf.in.ua/buisiness/2006/06/08/2811.html -->
 

Автор: sokolov
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх