Незадекларована праця дає роботодавцю великі можливості тиску на працівників

25.04.2018, 10:53 Переглядів: 2 292

Неоформлений офіційно працівник втрачає трудовий та страховий стаж при розрахунку розміру пенсії. А також офіційної відпустки, відпустки по догляду за дитиною; виплат у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю та багато іншого.


 

- Одним з пріоритетних напрямів діяльності Держпраці є запобігання використанню незадекларованої праці. Це соціальне явище негативно впливає на розвиток економіки країни, життєвий рівень людей,
- каже заступник начальника відділу Управління Держпраці у Полтавській області Людмила Рогізна.

 

Людмила Рогізна акцентує увагу на тому, що незадекларована праця не лише обмежує можливості держави проводити сучасну соціальну політику у всіх сферах діяльності, вона створює недобросовісну конкуренцію щодо тих суб’єктів господарювання, які повністю виконують зобов’язання щодо сплати податків, охорони праці і соціального забезпечення працівників.

 

У будь-якому випадку незадекларована праця має негативні наслідки як для працівників, так і для роботодавців.


- Незадекларована праця дає роботодавцям необмежені можливості тиску на працівників, - підкреслює Людмила Рогізна. - Працівник без офіційного оформлення на роботу позбавляється гарантованого державою розміру заробітної плати; виплати своєчасно та не нижче мінімальної заробітної плати, офіційної відпустки, відпустки по догляду за дитиною; виплат у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю; допомоги у разі настання нещасного випадку під час виробничого процесу; соціального страхування.

До того ж неоформлений офіційно працівник втрачає трудовий та страховий стаж при розрахунку розміру пенсії. Адже тільки легально оформлений працівник, який матиме достатньо страхового стажу, отримає право на гідну пенсію.


Незадекларована праця найчастіше проявляється у таких формах:

- економічна діяльність без державної реєстрації;

- наймана праця без оформлення трудових відносин;
- приховування частини відпрацьованого робочого часу та заробітної плати;маскування трудових відносин під виглядом

- інших форм діяльності (цивільні відносини, фіктивна самозайнятість тощо).


- Повністю задекларована праця – це коли роботодавець уклав з працівником трудовий договір, офіційно повідомив про його працевлаштування державну фіскальну службу, офіційно і в повному розмірі виплачує заробітну плату, сплачує за працівника єдиний соціальний внесок,
- пояснює заступник начальника відділу Управління Держпраці.

 

Роботодавець має укласти з працівником трудовий договір, повідомити про прийняття особи на роботу державну фіскальну службу, виплачувати працівнику офіційну заробітну плату в повному обсязі, сплачувати за нього єдиний соціальний внесок. Виконання цих умов гарантуватиме працівникові здорові і безпечні умови праці.

 

За допущення працівника до роботи без належного оформлення, окрім адміністративної та кримінальної відповідальності, з березня 2016 року юридичні та фізичні особи – підприємці, які використовують найману працю, несуть відповідальність також у вигляді накладення фінансової санкції за порушення законодавства.

 

Так, відповідно до абзацу 2 ч. 2 статті 265 КзПП України, за фактичний допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору, оформлення працівника на неповний день у разі фактичного виконання роботи повний день, та виплату зарплати без нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне страхування та податків накладається штраф у 30-кратному розмірі від мінімальної заробітної плати.

 

Автор: editor
Теги:
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Інформація

Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Будь-ласка, ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • Kiaparts
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Свіжий випуск

№ 38 від 22 вересня 2022

Читати номер
Попередні випуски
Вверх