Упродовж січня–березня 2026 року підприємства Полтавської області забезпечили значні надходження до державного бюджету, найбільшу частку з яких дала видобувна промисловість — понад 4,5 мільярда гривень. Про це повідомили в Головному управлінні Державної податкової служби в Полтавській області.
Загалом видобувна галузь сформувала понад чверть усіх надходжень. Суттєві суми також надійшли від державного управління та оборони, аграрного сектору, переробної промисловості та сфери торгівлі.
Порівняно з минулим роком у ключових галузях зафіксовано зростання. Найбільше — у видобувній промисловості, де надходження збільшилися більш ніж наполовину. Також позитивну динаміку показали сільське господарство, переробка та торгівля.
Нагадаємо, що упродовж січня–березня 2026 року платники податків Полтавської області перерахували до державного бюджету понад 11,2 млрд грн.