Аліна Киценко, 11-річна модель з Кобеляк на Полтавщині, здобула один із найпрестижніших титулів міжнародного конкурсу краси і талантів World League of Beauty and Fashion, який відбувся 18 травня у Туреччині. Про це повідомили у Кобеляцькій громаді.

У ювілейному 40-му конкурсі брали участь діти та підлітки з різних країн світу. За результатами змагань Аліна отримала титул Ambassador — статус офіційного представника міжнародного проєкту.

Відомо, що це звання присвоюють учасникам, які вирізняються не лише зовнішністю, а й харизмою, артистизмом, упевненістю на сцені та вмінням працювати з публікою.

Для Аліни Киценко це чергове міжнародне визнання. Минулого року вона вже здобула титул Grand Prix, який є однією з найвищих відзнак конкурсу.

Завдяки новому статусу юна модель увійде до складу дитячого міжнародного журі World League of Beauty and Fashion та братиме участь в оцінюванні конкурсів у різних країнах світу. Першими такими подіями для неї мають стати заходи у Празі та Римі.

Крім того, дівчина отримала запрошення взяти участь у Fashion Week у Нью-Йорку, де представлятиме дитячу колекцію вечірніх суконь.

Аліна вже кілька років бере участь у міжнародних творчих і модельних проєктах, демонструє дизайнерські колекції та займається хореографією.

Нагадаємо, раніше ми вже писали про Аліну Киценко: дівчина підкорила подіуми Мілана й Парижа.

У фокусі — кримінал, освіта, аналітика. Філологиня за освітою, ціную точність слова й контекст. Об’єктивність...

facebook x telegram whatsapp viber
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *