Котів із дерев поки що безплатно не знімають

11.04.2010, 23:01 Просмотров: 1 527
Першого квітня у редакції «Телеграфу» пролунав телефонний дзвінок від мешканки малосімейки по вулиці Шевченка, 27..
Перша спроба рятування кота була невдалою. 16-метрової вишки не вистачило. Наступного дня, напередодні Паски, кота таки зняли, підігнавши 22-метрову вишку.

– У нас тут на дереві другий день кіт сидить, на висоті п‘ятиповерхівки. Нявчить дуже і сам він звідти не злізе. Куди ми вже тільки не дзвонили, а нам кажуть – послуга платна! В нас тут пенсіонери та бідні люди живуть, чим же платити?

Валентин Шафорост, начальник Кременчуцького взводу спеціальної воєнізованої аварійно-рятувальної частини (СВАРЧ) повідомив, що дійсно, поки що послуга платна. Причина в тім, що п’ять місяців не працювала міська програма цивільного захисту населення. Фінансувати її почнуть з першого червня поточного року. І тоді котів із дерев знову зніматимуть безплатно. А зараз виїзд вишки коштує від 105 до 180 гривень (залежно від відстані).

Усе ж рятувальники зжалилися над нещасних котом-сіромахою. Він і справді сидів на самій верхівці засохлої тополі, і знизу його було ледь видно. Тварину таки зняли з другої спроби. І врятований кіт шугонув у підвал… 
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх