«Отдамся в хорошие руки! Мя-я-у!»

9.08.2007, 17:08 Просмотров: 3 712
Два тижні поспіль цей кумедний кіт спить на прилавкпх із книжками, що на вулиці Пролетарській. «Прийшов до нас, заплигнув на книжки і звернувся клубочком. І такий у нього вигляд був, що аж жалко проганяти, – розповідає  Ірина Володимирівна, реалізатор книжкової продукції. – Тепер він у нас цілими днями спить.

Два тижні поспіль цей кумедний кіт спить на прилавкпх із книжками, що на вулиці Пролетарській. «Прийшов до нас, заплигнув на книжки і звернувся клубочком. І такий у нього вигляд був, що аж жалко проганяти, – розповідає  Ірина Володимирівна, реалізатор книжкової продукції. – Тепер він у нас цілими днями спить. Приходить зранку, як ми столи ставимо, і йдк, коли їх розбирають». Багато хто з перехожих зупиняється подивитися на кота-книголюба або сфотографувати, як він мирно спить на прилавку. Навіть на відеокамеру його вже зняли: «весільний» оператор «утік» від наречених і назнімав сплячого кота.
Цю кицю спробували підгодувати, але вона, здається, «сидить на дієті». «Він тільки воду п’є, знайшов у нас відро і хлище. Спробувала ковбаси дати – не схотів їсти. Дівчата молочка давали, так він зовсім трохи похлебав. А от рибкою пригостили, одразу ж чотири проковтнув, а потім біля п’ятої довгенько крутився. Ще жіночка проходила, сирком пригостила». Прізвисько цьому дворовому коту-інтелектуалу поки що місцеві мешканці так і не дали. 
Автор: mudraya
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх