Святкова ніч на Івана Купала

12.07.2007, 18:07 Просмотров: 1 450
У ніч із 6 на 7 липня Кременчук святкував старовинне свято Івана Купала. Цьогоріч влада дозволила влаштувати кілька святкових вогнищ. Святкові багаття запалили на майданчику біля літньої сцени у Придніпровському парку та на Першому Занасипі.  Проте, крім офіційних, по місту палали і неофіційні багаття.
У ніч на Івана Купала кременчужани стрибали через багаття та водили хороводи

У ніч із 6 на 7 липня Кременчук святкував старовинне свято Івана Купала. Цьогоріч влада дозволила влаштувати кілька святкових вогнищ. Святкові багаття запалили на майданчику біля літньої сцени у Придніпровському парку та на Першому Занасипі.  Проте, крім офіційних, по місту палали і неофіційні багаття. Так, на Центральному пляжі їх можна було нарахувати з десяток. «Дрова ми поцупили у барі «Арарат», а потім ще й вербу зломали на пляжі та з цього і розпалили багаття»,- розповідає одна з прихильниць святкування Купальської ночі - Олена.
У святкову ніч вогнища палали на Зеленому острові та на Шаломаї. «Головна особливість купальської ночі, - це очищуюче багаття. Навколо нього треба танцювати, через нього стрибати: хто вдаліше й вище, той буде щасливішим»,-розповідає Тетяна Старчик, яка разом із друзями святкувала Купальську ніч на березі річки у Крюкові. Настрибавшись через багаття, компанія Тетяни влаштовувала гучні веселі хороводи. 
Автор: bulashev
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх