Сигналізація - панацея чи спосіб самозаспокоєння

27.05.2005, 10:05 Просмотров: 1 035
Встановлення сигналізації правоохоронці називають  одним із найнадійніших способів захисту оселі від крадіїв. Однак кременчужани пам’ятають випадок, коли злочинці обікрали магазин на вул. Леніна, який був під сигналізацією. Крадії винесли товар на чималу суму до приїзду охоронців.

Встановлення сигналізації правоохоронці називають  одним із найнадійніших способів захисту оселі від крадіїв. Однак кременчужани пам’ятають випадок, коли злочинці обікрали магазин на вул. Леніна, який був під сигналізацією. Крадії винесли товар на чималу суму до приїзду охоронців. Цей об’єкт знаходився під охороною одного з приватних агентств.
Як  повідомив “Телеграфу”  Вадим Остапець, начальник кременчуцького департаменту полтавського представництва ДЗАТ “Охорона-комплекс”, на сьогодні до централізованого пульту охорони підключено 550 кременчуцьких квартир. З початку року злочинці здійснили 12 спроб проникнути у квартири, що під сигналізацією. “В основному розіб’ють вікно і чекають, приїде міліція чи ні, - розповідає Вадим Вікторович. – На щастя, поки що злодіям не вдалося нічого вкрасти з квартир, які ми охороняємо”.
- А були спроби відключити сигналізацію?
- Ні. Частіше просто так лізуть. В основному ті злочинці, які вже від наркотиків розум втратили.
- А хтось із тих, хто здійснював спроби проникнути у квартиру, поніс за це покарання?
- Як можна пред’явити звинувачення людині, яка просто стоїть на вулиці поруч з розбитим вікном, якщо я не бачив, що вона кидала камінь.
- Були випадки, коли злочинцям все ж таки вдавалося проникнути в квартиру до вашого приїзду?
- Я працює в охороні з 1991 року. Пам’ятаю пару випадків, коли злочинця брали прямо у квартирі. Втекти ще нікому не вдавалося. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх