"Вбивця" боргів

13.05.2005, 10:05 Просмотров: 1 138
Усі радянські будинки оснащені однаковою системою водопостачання та водовідведення, яка до цього часу не дозволяла відключати квартири окремих громадян. Це значно ускладнювало боротьбу з боржниками. Нещодавно група інженерів підприємства “Полтававодоканал” вирішила цю проблему..

„Спрут”, саме так  винахідники назвали прилад,  який дозволяє відключати від водопостачання окремі квартири споживачів. Він працює за принципом медичного зонду.
На невеликий термін припиняється водопостачання під’їзду, в якому мешкає злісний боржник. У підвалі обрізається труба спільного стояка, туди  запускається зонд, оснащений відеокамерою. На екрані телевізора працівники бачать, де розташовано водопровідний вхід у квартиру неплатника. Слідом за відеокамерою запускається спеціальна пробка, яка перекриває трубопровід у потрібному місці. Її конструкція - ноу-хау полтавських водопостачальників. Вся операція з припинення водопостачання триває, в середньому, дві години. Згодом водопостачання під'їзду відновлюється, а боржник залишається без води.
“Спрут” діє з лютого цього року. Зараз полтавські водопостачальники випробують пристрій,  за допомогою якого можна перекривати й каналізацію. 

В'ячеслав Герасименко 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх