Нотаріальна контора переїде

13.05.2005, 10:05 Просмотров: 1 345
Незабаром має змінити свою адресу перша нотаріальна контора, яка сьогодні ще розташовується на вулиці Перемоги, 4. Про це повідомила начальник Кременчуцького міського управління юстиції Наталя Проценко. За її словами, нотаріуси вестимуть прийом у будинку 38 по вулиці Шевченка, де раніше було Автозаводське районне управління юстиції. “В новому приміщенні працюватиме не три, як зараз, державних нотаріуси, а вже п'ять.

Незабаром має змінити свою адресу перша нотаріальна контора, яка сьогодні ще розташовується на вулиці Перемоги, 4. Про це повідомила начальник Кременчуцького міського управління юстиції Наталя Проценко. За її словами, нотаріуси вестимуть прийом у будинку 38 по вулиці Шевченка, де раніше було Автозаводське районне управління юстиції. “В новому приміщенні працюватиме не три, як зараз, державних нотаріуси, а вже п'ять. Це дозволить розвантажити їх роботу і, можливо, зменшити черги”, - каже пані Проценко.
Крім того, Наталя Проценко нагадує, що в місті загалом працює чотири державні нотаріальні контори. Перша обслуговує мешканців центру, нагірної частини, друга – мешканців Крюкова та Раківки, третя – мешканців Кременчуцького району, а четверта обслуговує громадян, що проживають на Молодіжному. 
Автор: sokolov
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Читайте также:

  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх