Події березня

1.04.2005, 09:04 Просмотров: 1 130
Минулої середи, о п'ятій годині ранку, у водах Дніпра в районі річкового порту Кременчука був помічений атомний підводний човен..

Ротація

Фото: Дмитрий Бабец

Прокурором Кременчука призначено Віктора Павлійчука. Він змінив на посаді Валерія Ткачова, якого перевели працювати у Полтаву.

Інцидент

Фото: Дмитрий Бабец

Минулої середи, о п'ятій годині ранку, у водах Дніпра в районі річкового порту Кременчука був помічений атомний підводний човен. Через кілька хвилин він знову занурився у воду. А за повідомленням агенції 'Крим-інформ' цього ж дня російський десантний корабель 'Константин Фильченков' порушив державний кордон України і висадив десант в районі кримського міста Феодосія. У зв'язку з цим у четвер, 24 березня, Міністерство закордонних справ України вручило ноту протесту російській стороні, у якій Україна вимагає пояснень з приводу цього інциденту.

Подарунок

Фото: Дмитрий Бабец

У суботу Кременчук вперше відвідав губернатор області Степан Бульба. Голову облдержадміністрації супроводжував незвичайний ескорт – танк Т-72. Представники облдержадміністрації, після закінчення візиту, передали цей танк міському відділу боротьби з організованою злочинністю.

Пофарбування

Фото: Дмитрий Бабец

Для виконання Указу Президента 'Про пропагування кольорів національної символіки' у Кременчуці знадобилося півтонни синьої та жовтої фарби. Комунальникам довелося працювати в авральному режимі. Адмінбудинок міської ради пофарбували за один день.

Модний сейшн

Фото: Дмитрий Бабец

На початку місяця у Кременчуці проходив ІV регіональний конкурс перукарського мистецтва 'Чарівна зачіска-2005 – Кременчуцька краса'. Два дні майстри-перукарі та арт-дизайнери змагалися за звання кращих та демонстрували глядачам модні тенденції цього сезону.

Екзамен

Фото: Дмитрий Бабец

У березні кременчуцькі міліціонери здавали екзамен на профпридатність. Всього атестувалося близько 400 правоохоронців. В результаті двох міліціонерів звільнили, а тридцятьом дали місячний термін на усунення недоліків.

Фото: Дмитрий Бабец

Слідом за жовто-блакитними активізувалися комуністи. Аби підтримати дух своїх прихильників осередок комуністичної партії придбав 50 кілограмів червоної фарби і у середу вранці робітники почали красити пам'ятник Леніна. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх