Чи важко виїхати влітку до Криму?

24.06.2005, 13:06 Просмотров: 1 261
"Как вашей Светлане удалось поехать в купе до Симферополя за 45 гр.? 17-го пытался купить билеты, 5,7 июля ничего нет, обратно спросил на 16-е, плацкарта нет, а купе не продают. Трудно прицепить ещё вагоны? Или на лапу хотят?"
Отримавши повідомлення такого змісту, ми вирішили власноруч з'ясувати, чи дійсно так проблематично дістатись омріяних кримських берегів. Відстоявши величезну чергу біля каси на залізничному вокзалі, ми змогли "взяти" квитки на наступний день.

'Как вашей Светлане удалось поехать в купе до Симферополя за 45 гр.? 17-го пытался купить билеты, 5,7 июля ничего нет, обратно спросил на 16-е, плацкарта нет, а купе не продают. Трудно прицепить ещё вагоны? Или на лапу хотят?'

Отримавши повідомлення такого змісту, ми вирішили власноруч з'ясувати, чи дійсно так проблематично дістатись омріяних кримських берегів. Відстоявши величезну чергу біля каси на залізничному вокзалі, ми змогли 'взяти' квитки на наступний день. Дісталося нам купе за 48 гривень. Що стосується липня, то, дійсно, “купейних” місць не було, і довелось задовольнитися плацкартою за 32 гривні.
Однак центральні ЗМІ повідомляють, що цього року Міністерство транспорту скасувало усі види броні, а отже, проблем з білетами бути не повинно. Чи дійсно менше місць тримають для броні, запитали ми в інженера з обліку та розпорядження місцями пасажирських потягів Вікторії Міщенко.
– Кількість заброньованих місць не змінилася. Одним розпорядженням старі статті, які регулювали кількість броні, скасували, проте прийняли нові, і на загальну кількість це не вплинуло.
– Скільки місць у потязі залишають для броні?
– Це залежить від кількості місць. Потяг 'Кременчук-Сімферополь' має п'ять вагонів – 228 місць. На 23 червня з них 14 заброньовано. Кількість броні вираховується відсотковим співвідношенням. Наприклад, начальник залізниці бронює 4%. Для сімферопольського потягу – це шість місць.
– Який період можна назвати «піковим»? Коли найважче виїхати до Криму?
– Це не залежить ні від погодних умов, ні від місяця року. Кожного сезону по-різному. Популярні не лише літні місяці. Є досить бажаючих поїхати в Крим і у вересні. До речі, з Криму у серпні важче виїхати назад, ніж дістатися туди з Кременчука. Потягом це майже неможливо. 
Автор: mudraya
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Читайте также:

  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх