Молодим сім’ям обіцяють житло

6.07.2007, 17:07 Просмотров: 1 858
Кількість квартир для «молодих сімей», планують збільшити в чотири рази. Цього року житло отримають 56 молодих сімей..

Програму забезпечення житлом молодих сімей на 2007-2015 роки ухвалили депутати міськради. Про це повідомив начальник Полтавського держуправління фонду сприяння молодіжному житловому будівництву Олександр Камєнєв. Згідно з програмою, протягом восьми років планується придбати 663 квартири. На купівлю цього житла потрібно близько 26,5 мільйона гривень. Фінансуваня має надходити з місцевого, державного та обласного бюджету. Певну частку сплачують самі «молоді».  Цього року квартири мають отримати 56 сімей. «У четвертому кварталі частково здається будинок у кварталі 304, в районі Пивзаводу. Цього року у ньому житло мають отримати 56 сімей. Ще частину квартир ми розраховуємо отримати там наступного року, – розповіла начальник консультаційного центру Ніна Камєнєва.
Пані Камєнєва зазначає, що близько 100 сімей перебуває у черзі на пільгове отримання житла за програмою молодіжного будівництва.
Відповідно до цієї програми, з кожним роком кількість отримувачів житла має збільшуватись. Так, у наступному році молодим сім’ям плануєть надати 61 квартиру, у 2009 – 69, а в 2015 – 81. Однак протягом попередніх восьми років квартири отримали лише 163 молоді сім’ї. Виходить, кількість квартир, які планують надати «молодим», зросте в чотири рази. Але молодіжне будівницво поки що фінансують слабо. Тож невідомо, чи вистачить на заплановані квартири коштів. Тим паче, що програма розписана аж до 2015 року, а до цього часу «квадратні метри» можуть подорожчати, і «з’їсти» закладене фінансування. 
Автор: mudraya
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Читайте также:

  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх