На службу за контрактом

24.08.2006, 17:08 Просмотров: 1 883
«Іти служити за контрактом бажаючих поки що дуже мало, – кажуть у військкоматі. –  Перш за все, через слабке матеріальне забезпечення. Зарплата контрактника зараз від 500 до 750 гривень». Цього року кременчуцький військкомат влаштував у збройні сили дев’ятьох бажаючих.

«Іти служити за контрактом бажаючих поки що дуже мало, – кажуть у військкоматі. –  Перш за все, через слабке матеріальне забезпечення. Зарплата контрактника зараз від 500 до 750 гривень». Цього року кременчуцький військкомат влаштував у збройні сили дев’ятьох бажаючих. Серед них є навіть жінки, що зараз служать у «ракетній» частині. На контрактну службу зараз можуть влаштуватися навіть випускники ПТУ, що раніше не призивалися. Щоправда, їх повинна захотіти взяти якась військова частина».
– Що приводить людей на службу за контрактом?
– У нас в Кременчуці військових забезпечують житлом чи не найкраще в Україні, – каже начальник другого відділу Сергій Девященко. – Через 25 років служби люди отримують «ветерана», а це дозволяє сплачувати лише половину вартості комунальних послуг. Та й інші пільги додаються. Так, грошей зараз платять мало, але на підприємствах люди працюють і за 400 гривень».
Згідно з програмою розвитку Збройних сил України, наступного року зарплатня контрактникам повинна зрости до 1200 – 1500 гривень. Певно, що молоді люди почнуть обирати службу за контрактом, ніж виконання обов’язку безкоштовно. 
Автор: konstantinov
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Читайте также:

  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх