Кожній мусі – по жабі, або «Мушине нашестя – 2006»

17.08.2006, 14:08 Просмотров: 1 229
„Чому ви нічого не пишете про те, що цього року у Кременчуці просто якесь нашестя мух. Кажуть, що у Піщаному їх для чогось розводять, а звідти вони хмарами летять до Кременчука”.

„Чому ви нічого не пишете про те, що цього року у Кременчуці просто якесь нашестя мух. Кажуть, що у Піщаному їх для чогось розводять, а звідти вони хмарами летять до Кременчука”, – розповідав минулого тижня журналістам „Телеграфа” по телефону схвильований читач газети. Спочатку ми посміялися. Мухи – не ворони і на таку велику відстань не мігрують. Проте ми все ж вирішили з’ясувати, чи дійсно мух у місті більше, ніж зазвичай.
«Кількість мух цього року дійсно висока, – каже завідувач санітарного відділення міської СЕС Надія Тоціна. – Пов’язано це, перш за все, з погодними умовами. Тривала спека сприяла кращому розвитку личинок цих комах».
Не менш важливою причиною «мушиного нашестя» є побутове сміття, яке вивозиться не часто, а то й взагалі не потрапляє до контейнерів. «Біля смітників від мух не врятуєшся, іноді в маршрутках просто заїдають» – кажуть кременчужани.
На підприємствах з мухами борються дезінфекцією. Вдома ж можна «оборонятися» за допомогою сіток на вікнах та «вести партизанську війну» з допомогою липучих приманок, репелентів та інших див біохімії. А ще краще, щоб все було природно та екологічно чисто, заведіть собі жабку, а то й дві, – хай вони тих мух і ловлять. 
Автор: konstantinov
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Читайте также:Вверх