Як виплачуватимуть вчителям гроші за ст.57?

17.11.2005, 17:11 Просмотров: 2 429
Цього року на виплату боргів учителям за ст.57 виділено близько двох мільйонів гривень. В Автозаводському районі гроші вже перевели на пластикові картки освітян, в Крюківському обіцяють зробити виплати протягом двох тижнів. Працівники навчальних закладів гроші отримуватимуть разом із зарплатою, а ті, хто звільнився або пішов на пенсію, мають написати заяву.

Цього року на виплату боргів учителям за ст.57 виділено близько двох мільйонів гривень. В Автозаводському районі гроші вже перевели на пластикові картки освітян, в Крюківському обіцяють зробити виплати протягом двох тижнів. Працівники навчальних закладів гроші отримуватимуть разом із зарплатою, а ті, хто звільнився або пішов на пенсію, мають написати заяву. Їм гроші даватимуть раз на квартал.
Виплату заборгованості за вислугу років та допомогу на оздоровлення за 1997-2002 роки поділено на п'ять етапів. За даними міського фінвідділу, сума заборгованості освітянам складає близько 11 млн. гривень, з них місто отримало близько 19 відсотків від потреби. На рахунок міськфінвідділу поки що надійшло близько мільйона гривень, решта коштів має надійти в листопаді. 
Автор: mudraya
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Читайте также:

  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх