Коли у Крюкові вода буде цілодобово? Відповідь влади — поки що не буде

29.07.2011, 16:45 Просмотров: 1 483

  - У нас в Крюкові та на Раківці о 12 ночі зникає вода у кранах, з'являється зранку о 5 - 5.40....

- У нас в Крюкові та на Раківці о 12 ночі зникає вода у кранах, з'являється зранку о 5 - 5.40. Буває так, що відключають у 23.20. Коли у Крюкові вода буде цілодобово? До того ж, з кранів нещодавно текла руда вода, ми телефонували на «Муніципальну годину», щоб запитати, що відбувається з водою, але не додзвонилися. Чекаємо на відповідь на сторінках газети.


Ольга Поліцеймако


Відповідь. «Проблема з водопостачанням міста не нова. І стосується вона не тільки району Раківки. Міська влада добре розуміє нарікання мешканців міста з цього приводу. На жаль, КП «Кременчукводоканал» не має технічної можливості надавати послуги з водопостачання для населення міста цілодобово, тому рішенням міськвиконкому від 04.02.2005р. № 73 затверджено графік водопостачання на господарсько-побутові потреби для мешканців житлових будинків Крюкова та Раківки м. Кременчука.
 

 

Подача води здійснюється:
на всі поверхи – з 05.30 до 23.30
в систему водопровідних мереж – з 24.00 до 05.00
плавний перехід від більших параметрів до менших і навпаки – з 05.00 до 05.30


Над вирішенням проблеми якісного і безперебійного водопостачання Кременчука міська влада працює не один рік. Але проблему самотужки на рівні міста вирішити неможливо. На даний момент питання вивчається спеціалістами Науково-дослідного і конструкторсько-технологічного інституту міського господарства.
Після того, як інститут зробить свої висновки і надасть пропозиції, буде розроблена концепція розвитку водопровідно–каналізаційного господарства міста і лише тоді можна буде говорити про можливі варіанти вирішення даної проблеми.»

Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Читайте также:

  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх