Вибір дитячих підгузків: поради для батьків

13.06.2023, 09:37 Переглядів: 847 Р

Дитячі підгузки — невід'ємна частина догляду за малюком, яка допомагає забезпечити йому комфорт і сухість протягом дня і ночі. Вибір правильних памперсів має значний вплив на здоров'я та настрій дитини. Але як знайти оптимальний варіант для свого малюка з таким розмаїттям на ринку? Розповімо далі.  

Основні види підгузків

Існує кілька типів памперсів:

 1. Одноразові. Це найпоширеніший тип, який потребує заміни після кожного використання. Вони мають зручну конструкцію зі стрічками або липучками, що полегшує їх надягання та зняття. Одноразові памперси Хаггіс доступні в різних розмірах та забезпечують ефективний захист від витоків.
 2. Тканинні. Це екологічно чистий варіант, виготовлений з м'якої тканини, яку можна прати та використовувати знову. Такі підгузки можуть бути багаторазовими і зазвичай мають застібки, що дозволяють регулювати їхній розмір. Вони забезпечують хорошу вентиляцію та можуть бути економічно вигідним варіантом на довгострокову перспективу.
 3. Гібридні. Це комбінація одноразових і тканинних підгузків. Вони мають зовнішню оболонку, яку можна замінювати після кожного використання, та внутрішню частину з тканини, яку легко прати та використовувати повторно. Гібридні підгузки поєднують переваги обох типів, забезпечуючи зручність, комфорт і економію.

Матеріал виготовлення

Зазвичай дитячі підгузки виготовляються з таких матеріалів:

 1. Зовнішній шар. Зроблений з м'якої тканини, яка пропускає повітря і має водонепроникні властивості. Це допомагає уникнути протікання та забезпечити комфорт для дитини.
 2. Внутрішній шар. Має високу поглинаючу здатність та швидко вбирає рідину. Він може бути виготовлений з гелевих частинок, целюлози, натуральних волокон або полімерних матеріалів.
 3. Внутрішній наповнювач. Деякі підгузки мають спеціальні наповнювачі, які вбирають рідину та утримують її, щоб уникнути протікання. Вони можуть бути зроблені з гелю, целюлози, бамбука або інших адсорбуючих матеріалів.
 4. Еластичні стрічки та застібки. Допомагають памперсу підійти до форми тіла дитини та забезпечують надійне кріплення.

 

Бренди можуть використовувати різні матеріали для виготовлення своїх підгузків, тому перед покупкою перевіряйте склад на упаковці. Так ви переконаєтесь, що вироби відповідають вашим вимогам та стандартам безпеки.

Особливості вибору

Зважайте на такі фактори:

 • розмір — зазначений на упаковці або етикетці, залежить від ваги та віку дитини, тому варто керуватися цими показниками;
 • вид поглинання — для немовляти знадобляться підгузки з високою вмісткістю та достатнім рівнем поглинання;
 • комфорт та безпека — памперси не мають натирати або стягувати шкіру.
Автор: на правах реклами
Теги:
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.
 • Kiaparts
 • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Свіжий випуск (№ 36 від 7 вересня 2023)

Для дому і сім'ї

Читати номер

Для дому і сім'ї - програма телепередач

Читати номер

Приватна газета

Читати номер
Попередні випуски
Вверх