Вісім громад Полтавщини отримають 10 млн грн: які проекти плануються?

28.07.2021, 17:00 Переглядів: 794

 

Градизька, Котелевська, Комишнянська, Білоцерківська, Ромоданівська, Великосорочинська, Великобудищанська та Великобагачанська громади отримають кошти на реалізацію найважливіших соціально-економічних проектів на загальну суму 10 млн грн.

Про це на своїй сторінці у соцмережі «Фейсбук» повідомив голова депутатської групи «Довіра», народний депутат від 147-го округу на Полтавщині Олег Кулініч. 

«Це фінансування — державна субвенція місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку територій, яку вдалося залучити за моєї участі», - зазначив депутат. 

За його інформацією, Градизька громада зможе реалізувати два проекти щодо реконструкції вуличного освітлення на суму 350 тис грн.

«Перший, на 250 тис грн — по вул. Тельмана, Некрасова, Заводська, Дмітрова. Другий, на 100 тис грн - по вул. Злагоди та вул. Довженка від КТП-4419 в с. Броварки. Окрім того, 650 тис грн виділяється Градизькій громаді на реконструкцію газової котельні по вул. Гвардійській», - пояснив голова депутатської групи «Довіра».

 Котелевська громада, у свою чергу, отримає 1,5 млн грн на капітальний ремонт загальноосвітньої школи №2 по вул. Маяковського, а саме — на термомодернізацію фасадів та заміну системи опалення в навчальному закладі.

«Подібні потреби буде вирішено і для інших громад, адже освітня галузь — це один з найважливіших пріоритетів. Діти повинні навчатися в нормальних умовах, і дуже добре, що ці кошти дадуть змогу суттєво покращити стан кількох навчальних закладів», - додав депутат.

Так, 1,5 млн грн будуть направлені на капремонт покрівлі Комишнянського закладу середньої освіти по вул. Миру. А 1 млн грн, як зазначає Олег Кулініч, надійдуть на капітальний ремонт покрівлі Великобагачанської дитячої музичної школи ім. Ф.Д. Кушнерика по вул. Каштановій.

У свою чергу, у Білоцерківській громаді субвенція піде на потреби медичного закладу - капремонт другого поверху амбулаторії по вулиці Лесі Українки. Сума коштів на ці потреби — 1 млн грн.

Окрім того, Ромоданівська та Великосорочинська громади отримають субвенції у розмірі по 1,5 млн грн кожна, а Великобудищанська громада — у обсязі 1 млн грн на здійснення заходів соціально-економічного розвитку. Це означає, що вказані громади на власних сесіях визначаться, на які саме першочергові об’єкти направити ці кошти.

«Вважаю, що залучення коштів державної субвенції стане дуже великою допомогою громадам в реалізації згаданих проектів, які є дороговартісними і дійсно потребують значного фінансування. А, зважаючи на величезну кількість видатків, знайти ці кошти у місцевому бюджеті вкрай важко, а інколи й неможливо», - переконаний Олег Кулініч.
Автор: на правах реклами
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
Читайте також:
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:Вверх