Великоднє свято від Кременчуцького заводу комунальної техніки АЛЬФАТЕКС

1.05.2021, 11:00 Переглядів: 1 918

 

Кременчуцький завод комунальної техніки АЛЬФАТЕКС передав Великодні подарунки для тих, хто найбільше потребує уваги.

2 травня ми відзначатимемо одне з найвеличніших свят – Воскресіння Христове. Цей день єднає нас у спільних почуттях віри, надії та любові, у прагненні жити краще, здійснювати важливі для всіх нас вчинки.

 

Світле Воскресіння заведено наповнювати добрими справами, збагачуватися духовно, допомагати ближньому, дарувати надію і підтримувати віру в серцях на щасливе і радісне майбутнє.

 

Микола Борисович Корецький — Депутат Полтавської обласної ради, директор Кременчуцького заводу комунальної техніки АЛЬФАТЕКС, напередодні свят вирішив привітати з Великоднем тих, хто найбільше потребує нашої уваги. Разом з працівниками компанії АЛЬФАТЕКС відвідали представників Асоціації інвалідів дитинства «Новий дім» та вручили смачні подарунки.

 

Всупереч труднощам та проблемам, які сьогодні турбують кожного українця, все ж таки давайте будемо добрішими, милосерднішими, більш терплячими та благороднішими один до одного. Кожна добра справа, зроблена однією людиною на користь іншої, є гідною в очах Господніх і з часом обов’язково воздасться їй сторицею. Пам’ятаймо про це повсякчас.

 

 

Шановні кременчужани,

 

В цей благословенний час дозвольте привітати Вас зі святом світлого Христового Воскресіння!

 

Нехай Великодні дзвони принесуть у Вашу оселю радість, віру, надію та любов. Святий Великдень подарує надію й впевненість у завтрашньому дні та наповнить спокоєм серця.

 

Христос Воскрес!

 

Бережіть себе. Гарних свят.

 

З повагою,

 

Депутат Полтавської обласної ради, директор Кременчуцького заводу комунальної техніки АЛЬФАТЕКС —  Микола Корецький.

Автор: на правах реклами
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:Вверх