До дня Кременчука клініка OrtoSano пропонує для дітей безкоштовне обстеження та консультацію лікаря

23.09.2020, 09:00 Переглядів: 2 363

 

Останні медичні дослідження свідчать, що у дітей шкільного віку показник порушення постави і сколіозу залишається стабільно високим. Це найчастіше зумовлено інтенсивним ростом організму дитини, малорухливим способом життя, значним навантаженням на хребет.

Спеціально до дня Кременчука клініка «OrtoSano» розробила унікальну пропозицію для школярів. Для дітей від 5 до 10 років консультація та обстеження лікаря — безкоштовно. Для школярів віком 10-16 років пропонуємо знижку на консультацію — 50%. Завдяки консультації батьки матимуть змогу перевірити стан здоров’я своїх дітей, а при необхідності отримати індивідуальну програму лікування.
Якщо ви помітили, що ваша дитина сутулиться, має сильний вигин шиї або попереку, округлість спини, то рекомендуємо звернутися до лікарів клініки терапії та реабілітації суглобів і хребта «OrtoSano».
В клініці «OrtoSano» лікують викривлення хребта у дітей, сколіотичну деформацію, допоможуть позбавитись від головного болю та підвищити концентрацію уваги.
Основний напрямок роботи клініки — лікування хвороб хребта та суглобів, порушення постави без медикаментів та операцій. Клініка пропонує комплексні програми лікування та профілактики для дітей і дорослих, для досягнення максимально стійкого результату.
Програма лікування та реабілітації може включати комплекс занять за методикою Eurospine, кінезітерапію за методикою SanoRoller, стрейчинг, елементи рефлексотерапії, тракцію, мобілізацію суглобів, інструментальний масаж, аплікації з мінеральними грязями затоки «Сіваш», електрофорез, багатоканальну електронейростимуляцію (8 каналів), магнітотерапію та ультрозвукову терапію.


 


 


Особливістю застосування методики Eurospine є безпечність її використання для відновлення здоров’я дітей. В результаті проходження лікувально-ребілітаційного комплексу зменшується тиск на міжхребцеві диски, поліпшується кровообіг в прилеглих тканинах, зникає м’язова напруга і, як наслідок, больовий синдром. Це сприяє зменшенню головного болю, поліпшенню когнітивних функцій, нормалізації сну, поліпшенню зору. Крім цього, заняття за методикою Eurospine позитивно впливають на емоційний стан дітей.
Також фахівці клініки «OrtoSano» розробляють курс вправ для дитини в домашніх умовах за допомогою сертифікованих пристроїв SanoRoller та Master Spine. Методика занять з пристроєм SanoRoller спрямована на відновлення втрачених функцій хребта, збільшення обсягу рухів в суглобах, зменшення больового синдрому, усунення м’язового спазму.


Принцип нашої клініки — індивідуальній підхід. Тому під час першої консультації лікаря ретельно вивчається стан пацієнта та розробляється комплексний план лікувально-профілактичних заходів. Саме це робить лікування та реабілітацію максимально ефективними та повертає нашим пацієнтам радість життя без болю.


 


Клініка терапії та реабілітації суглобів і хребта «OrtoSano» — це багаторічний досвід висококваліфікованих фахівців та унікальні методики природного відновлення суглобів і хребта, що дозволяють позбутися болю, проблем з опорно-руховим апаратом, проблем з поставою без медикаментів та операцій.


Наша мета — зробити життя без болю для кожної людини!


Запис за номерами: +38 (067) 569 22 92, +38 (099) 070 0544
Адреса: м. Кременчуг, вул. Перемоги 32/3
Запис за номером: +38 (067) 569 21 91
Адреса: м. Полтава, пл. Незалежності 20


kremenchuk.ortosano.com.ua

 

Автор: на правах реклами
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.
  • Kiaparts
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Свіжий випуск

№ 4 від 26 січня 2023

Читати номер
Попередні випуски
Вверх