Не чекайте, поки хребет або суглоб заявить про себе серйозним болем, записуйтеся на прийом до лікаря

14.05.2021, 10:00 Переглядів: 6 951

 


Поки суглоб або міжхребцевий диск ще не повністю зруйнований - є про що говорити з лікарем. Приходьте на консультацію до головного лікаря Київського Центру лікування захворювань хребта і суглобів Владимирова Романа Романовича. Найближчий прийом — 24 травня. Попередній запис по тел. 78-22-24, 050-303-81-24, 096-953-00-18 осіб.

Для пацієнтів, які вже проходили курс лікування  у доктора Владимирова, повторна консультація - безкоштовно.

Перед тим, як йти на консультацію і отримувати рекомендації з призначеннями лікаря - пошукайте в інтернеті інформацію про стани, схожі на Ваші. Ви повинні розуміти, про що піде розмова, що у Вас, імовірно, сталося і які методи лікування можуть бути застосовні в такому випадку. Щоб отримати обґрунтовані та корисні рекомендації від хорошого лікаря або зрозуміти, що потрібно шукати іншого фахівця. Якщо не будете орієнтуватися - ризикуєте отримати шаблонні призначення і втратите час, гроші і ще трохи здоров'я.


 
Пам'ятайте про те, що без причини проблема не виникає. І виникає не за один день і навіть не за один рік. Вирішувати Вашу проблему зі здоров'ям часом не так просто і не так швидко. Тому майте терпіння і віру в те, що Ви все робите правильно і це Вам допоможе.

Проблеми з хребтом, суглобами ніколи не бувають ізольованими. Це завжди клубок взаємопов'язаних процесів, які постійно взаємодіють між собою, впливають один на одного, мають багатогранні прояви і симптоматику. Неможливо позбавитись від проблем, застосувавши одну таблетку і не зазнавши витрати на покупку в аптеці декількох ліків. Кожен лікарський препарат направлений на свою ланку в паталогічному ланцюзі. Кожен виконує свою роль. Запитайте про це лікаря. Ліки не лікують! Вони тільки компенсують те, що сталося. Правильніше сказати - оптимізують. Анатомія і будова хребта і суглобів при цьому не змінюється.


У лікуванні правильно компонувати і по черзі застосовувати потрібно не тільки ліки а й інші процедури, які можуть змінити на краще будову суглоба або хребта. Це як робити ремонт в квартирі. Все в свою чергу. Кожна процедура і її дія повинні бути обгрунтовані і проводитися в певній послідовності. Приблизно так:
- Гасимо пожежу(Протизапальна і протинабрякова терапія)
- Оцінюємо збиток (робимо МРТ, КТ, рентген, аналізи)

- Проводимо прибирання (процедури ферментної терапії)

- Запускаємо процес ремонту (плазмопунктура по системі PlasmolioftingTM)

- Завозимо будівельний матеріал (хондропротекція)

- Стимулюємо відновлювальні процеси (Ангіопротектори , ноотропи та ін.)

Тоді і результат сподобається.


 

Пам'ятайте, що медицина - це наука. У ній теж робляться відкриття. Вона не стоїть на місці. Якщо у Вас вже є необхідність розмови з грамотним лікарем, бажання дізнатися, які своєчасні кроки потрібно зробити, щоб не звучала фраза: «- Нічим не можемо Вам допомогти ...» - Вам до нас. Якщо вже все погане сталося, то надія і можливість жити без болю завжди є!, - Вам до нас. Якщо не знайшли відповіді на свої питання - Вам до нас!


24 травня Владимиров Роман Романович, засновник і головний лікар Київського центру захворювань хребта і суглобів, буде проводити прийом пацієнтів у Кременчуці.

Запис на прийом по тел.

050-303-81-24, 096-953-00-18, 0536-78-22-24
Не давайте захворюванням хребта і суглобів розвиватися далі!


Детально і доступно про захворювання хребта та суглобів, а також про методи лікування можна прочитати на офіційному сайті Центру вертебрології доктора Владимирова: www.spinanebolit.com.ua


У Центрі на постійній основі працює масажист. Можна записатися на різні види масажу:

лікувальний, оздоровчий, антицелюлітний, вісцеральний та ін.

Приємна система знижок для постійних клієнтів. Індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Запис по телефону 096-953-00-18, 050-303-81-24, (0536) 78-22-24

Ліц. МОЗ України АЕ 571070

Автор: на правах реклами
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.
  • Kiaparts
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Свіжий випуск

№ 4 від 26 січня 2023

Читати номер
Попередні випуски
Вверх