Банк «Південний» презентував новий логотип і оновлений формат відділень

2.10.2018, 12:00 Переглядів: 1 229

Напередодні 25-річного ювілею банк «Південний» презентує оновлений логотип і новий корпоративний стиль. Вони покликані надати іміджу банку сучасних рис і відобразити зміни, що відбуваються у фінансовій установі. Проект ребрендингу є логічним продовженням масштабної програми трансформації, яка дозволить підвищити рівень сервісу, якість банківських продуктів, а також зміцнити позиції банку в роздрібному сегменті та сегменті МСБ.

 

Паралельно зі зміною фірмового стилю в серпні цього року почався процес оновлення відділень відповідно до нового стандарту. Кілька відділень вже змінили формат, інші – чекають своєї черги. Нові відділення відрізняються не тільки дизайном. Вони уособлюють сучасний підхід до банківського обслуговування. Для зручності клієнтів у відділеннях створені окремі зони обслуговування фізичних та юридичних осіб, зона самообслуговування, яка працює в режимі 24/7.

 

Нагадаємо, що відділення банку «Південний» у Полтавській області розташовані за адресами:

    - 36007, м. Полтава, вул. Соборності, 19;

    - 39600, Полтавська обл., м. Кременчук, вул. Перемоги, 22.

 

Режим роботи: понеділок-п'ятниця з 9:00 до 18:00 (касове обслуговування до 17:30) з перервою на обід з 13:00 до 14:00, вихідні дні – субота і неділя.

 

Відділення банку «Південний» надають широкий перелік послуг населенню, малому та середньому бізнесу і корпоративним клієнтам, у тому числі: кредитування, відкриття рахунків і розрахунково-касове обслуговування, емісія та обслуговування платіжних карток, залучення коштів населення і юридичних осіб на поточні та депозитні рахунки, грошові перекази та інші послуги.

 

Банк «Південний» – універсальний український банк, заснований у 1993 році, з головним офісом в Одесі. Банк пропонує широкий спектр послуг для бізнес-клієнтів та фізичних осіб на всій території України через регіональну мережу, яка на кінець червня 2018 року нараховувала 93 відділення в 19 регіонах України.


Ліц. НБУ №65 від 07.10.11р.

Автор: на правах реклами
Теги:
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.
  • Kiaparts
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Свіжий випуск

№ 4 від 26 січня 2023

Читати номер
Попередні випуски
Вверх