Кременчуцькі тенісисти показали свої найкращі результати. Фото переможців

28.03.2018, 08:53 Переглядів: 1 603

Всеукраїнський дитячий турнір з тенісу серед юнаків та дівчат у вікових категоріях до 12 та до 14 років відбувся на кортах тенісного клубу «Прем’єр»

В період з  14 по 25 березня за Кубок Прем’єр змагалися найкращі тенісисти зі всієї України, турнір зібрав 134 тенісиста.

За підтримки Федерації тенісу України вже втретє проводяться змагання найвищої категорії А. І цього разу кременчуцькі тенісисти показали свої найкращі результати.  У віковій категорії до 12 років дебютував  Панов Дмитро, зайнявши третє місце в парному розряді, на даному етапі український рейтинг Дмитра становить 16 місце у віковій категорії до 12 років.

А у віковій категорії до 14 років до фіналу дійшов кременчуцька ракетка Павло Резоглазов під керівництвом тренера Мантрова Олександра, але у трьох сетах поступився  кропивчанину  Агинському Семену, та здобув друге місце в одиночному розряді, це,на сьогодні, найвище досягнення кременчуцького тенісиста.

Рейтинг його становить 18 місце в Україні.

Дуже приємно бачити на кортах тенісного клубу «Прем’єр» таку кількість найкращих тенісистів України.

Дякуємо за гарний теніс та починаємо готуватися до нових турнірів!

Автор: на правах рекламы