Кременчук у ніч на 16 серпня був під ударом балістичних ракет. Про це вранці повідомив Президент України Володимир Зеленський.

За його словами, цієї ночі під ударом балістики також був Кривий Ріг. У Києві та області внаслідок нічних і ранкових атак постраждали шестеро людей. У Кривому Розі загинули двоє людей, ще 14 отримали поранення. Також одна людина загинула в Сумах.

Інформації про наслідки атаки саме у Кременчуці у повідомленні Президента наразі немає.

Зеленський також зазначив, що лише протягом цього тижня російські війська атакували 13 областей України, застосувавши понад 1550 ударних дронів, майже 1560 авіабомб та 62 ракети.

Нагадаємо, у ніч на 16 серпня у Кременчуці під час повітряної тривоги чули вибухи. Повітряні сили ЗСУ повідомляли про балістичну ракету у напрямку Кременчука.

У журналістиці з 2010 року. Працюю з відеоконтентом, ставлю запитання, слухаю людей і розповідаю історії, які мають...

facebook x telegram whatsapp viber
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *