Учора, 21 липня, близько 21.30 поблизу залізничної станції Чередники в районі вулиці Юрія Руфа у Кременчуці травмувалися двоє неповнолітніх. Про це повідомила пресслужба поліції Полтавщини.
За попередньою інформацією, компанія підлітків віком 13-14 років перебувала на території залізничної станції. Двоє хлопців вилізли на дах вантажного вагона, де їх уразило струмом від контактної мережі.
Обох потерпілих у тяжкому стані госпіталізували до реанімаційного відділення дитячої лікарні. Поліція встановлює обставини та причини події.
Як раніше повідомила «Кременчуцькому Телеграфу» завідувачка дитячої лікарні Ірина Роман, 14-річний хлопець перебуває у вкрай тяжкому стані, лікарі борються за його життя. Стан 13-річного підлітка також тяжкий, однак загрози його життю немає.
Правоохоронці наголошують, що контактна мережа залізниці перебуває під високою напругою, тому ураження струмом може статися навіть без дотику до дротів. Поліція закликає не підійматися на вагони чи інші елементи рухомого складу та пояснювати дітям небезпеку перебування на залізничних об’єктах.