На Миргородщині дві жінки стали жертвами шахраїв і втратили загалом понад 106 тисяч гривень. Поліція відкрила кримінальні провадження та закликає жителів області не довіряти незнайомцям в інтернеті й телефоном. Про це повідомили в пресслужбі поліції Полтавщини.

В одному з випадків жителька району отримала в Telegram пропозицію додаткового заробітку. Спочатку вона виконувала прості завдання й навіть отримала невелику винагороду. Згодом шахраї запропонували їй заробляти більше, нібито викуповуючи товари через інтернет-платформу. Жінка кілька разів переказала власні гроші, але обіцяного прибутку так і не отримала. Вона втратила понад 30 тисяч гривень.

Ще однією жертвою стала 64-річна жителька Білоцерківської громади. Їй зателефонували люди, які представилися працівниками банку, та переконали переказати гроші нібито для захисту рахунку. У результаті жінка втратила понад 76 тисяч гривень.

За обома фактами поліція проводить досудове розслідування за статтею про шахрайство.

Нагадаємо, що на Кременчуччині жінку судили за шахрайство: вона видурила 3 тисячі доларів.

facebook x telegram whatsapp viber
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *