На Полтавщині слідчі Служби безпеки України розслідують справу щодо можливого фіктивного працевлаштування військовозобов’яаних чоловіків задля бронювання. Про це йдеться в ухвалі Шевченківського райсуду Полтави від 23 червня.

Відомо, що військовозобов’язаних могли працевлаштовувати за гроші на підприємства критичної інфраструктури або до державних органів для подальшого бронювання від мобілізації. При цьому, за версією слідства, фактично на роботу такі люди могли не виходити.

Кримінальне провадження відкрили за ознаками готування до перешкоджання законній діяльності ЗСУ в особливий період.

Слідчі просили суд надати доступ до інформації про дзвінки, SMS-повідомлення та інтернет-трафік одного з абонентських номерів за період із 1 січня 2025 року. На думку слідства, ці дані можуть допомогти встановити обставини справи, місце вчинення правопорушення та причетних осіб.

Суд клопотання задовольнив. Мобільний оператор має надати слідчим і прокурорам роздруківки з даними про з’єднання, базові станції, час, тривалість дзвінків та інші технічні відомості.

Додамо, що мова може йти про фіктивне працевлаштування на «Укрзалізниці» або в ДСНС: у цій справі одному з фігурантів вже повідомили про підозру.

У фокусі — кримінал, освіта, аналітика. Філологиня за освітою, ціную точність слова й контекст. Об’єктивність...

facebook x telegram whatsapp viber
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *