За нічну зміну патрульні у Кременчуці виявили 4 водіїв, які керували транспортними засобами з ознаками сп’яніння, наражаючи на небезпеку себе та інших учасників дорожнього руху. Про це повідомила пресслужба Патрульної поліції Кременчука.

Правопорушників відсторонили їх від керування, склали відповідні адміністративні матеріали, які будуть направлні до суду.

— Нетверезе керування — грубе порушення закону та серйозна загроза для життя та здоров’я всіх учасників дорожнього руху, — наголосили у патрульній поліції.

Нагадаємо, за минулий тиждень патрульна поліція виявила у Кременчуці 12 водіїв з ознаками сп’яніння.

Ми писали, що у Кременчуці патрульні зупинили водія, вміст алкоголю в якого був вищим, за той, що здатен обробити прилад Драгер.

У журналістиці з 2006 року. Пишу на теми ветеранської політики, соціального захисту, роботи органів місцевого самоврядування....

facebook x telegram whatsapp viber
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *