«Дядя Федір» із рушницею переполохав усю околицю

15.07.2009, 09:47 Просмотров: 884
Увечері, 12 липня, мешканці вулиць Рокосовського та Марусі Чурай зателефонували у міліцію і повідомили, що в їхньому районі стрілянина..

- Це було близько семи годин. Ми почули стрілянину і подзвонили в міліцію. Було не зрозуміло на той момент, хто в кого або чого стріляв. Але стріляли у районі будинку, де живе «дядя Федір». Кажуть, він раніше був депутатом, - розповіла «Телеграфу» Ольга Г., мешканка того району.

За її словами, на місце події прибули міліціонери з автоматами.

– Цей сусід не завжди «дружить» із собою. Він уже якось стріляв по птахах , – доповнює Єгор К.

Сусіди кажуть, що коли прибула міліція ,«дядя Федір» зачиниввся у домі і спустив собак. Проте у міліції не підтверджують, що їх цькували собаками. Як і те, що так званий «дядя Федір» - депутат.

Версія міліції – неспокійний сусід з «Петровки» стріляв по воронах.

– Є факт застосування зброї. Ніхто не постраждав. Мисливську рушницю вилучено, а також вилучено й дозвіл на неї. Складений адмінпротокол і направлений до суду. Кримінальна справа не порушувалася, - так прокоментувала ситуацію Анна Волювач, прес-офіцер міського управління міліції. 

Вона також повідомила, що стрілець по воронах просидів добу у райвідділі. Тепер дозвіл на носіння зброї у «дяді Федора» анулюють. Окрім цього, йому світить штраф. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх