Дружина зарізала чоловіка

4.02.2010, 16:12 Просмотров: 895
29 січня в Крюкові через звичайну побутову сварку загинув 52-річний чоловік. Подружня пара сварилася ще з вечора, апогей припав на 3.00. Дружина схопила ніж і двічі вдарила чоловіка в живіт.

– Жінка не стала відразу викликати «швидку», – каже прес-офіцер міськуправління міліції Анна Волювач. – Вона намагалася зупинити кров – прикладала одяг до рани. Вранці її бачили сусіди – вона то забігала у будинок, то вибігала назад. Один раз навіть покликала на допомогу. Коли сусіди прийшли, вона не впустила їх до хати, через зачинені двері чоловік повідомив, що у них все в порядку.

Проте, близько 9.00, жінка викликала від сусідів «швидку». До цього часу чоловік вже втратив багато крові, але був ще у свідомості. Лікарям він говорив, що його дружина ні в чому не винна. У лікарні пораненому зробили операцію, але незабаром чоловік помер. Після цього його дружина розповіла все як було. Підозрюваній інкримінують нанесення тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть (стаття 121, ч. 2. КК України). За цей злочин жінка може отримати від 7 до 10 років позбавлення волі. 
Автор: konstantinov
Теги: смерть
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх