Чоловік ’’замінував’’ міліцію, аби визволити товариша по чарці

20.09.2009, 10:27 Просмотров: 884
За свою кмітливість чоловікові щонайменше доведеться заплатити штраф у кілька тисяч гривень.

17 вересня п’яниця, аби визволити з Крюківського райвідділу міліції свого товариша, зателефонував на «102» і сказав, що райвідділ замінований: біля нього закладено вибухівку. Телефонував він близько 01.30. Оскільки голос у слухавці був явно від чоловіка напідпитку, то ніякої евакуації міліціонери не організовували, просто, на всяк випадок, «прочесали» територію навколо будівлі. Мобільний номер, з якого «добрий самаритянин» телефонував вже не відповідав. Уранці чоловіка «вирахували» правоохоронці, за лише їм відомим методом. Тепер за свою кмітливість чоловікові щонайменше доведеться заплатити штраф у кілька тисяч гривень.

35-річний «анонім» Володимир спочатку заперечував, що телефонував до міліції, але в пам‘яті його «Siemens‘а» чітко значився нічний дзвінок на «102». Заперечувати щось вже не було сенсу.

– Ми випили пляшку горілки, – розповів він міліціонерам, – а може й дві… Не пам‘ятаю. До нас підійшли патрульні й мого товариша забрали в «мавпятник». Я і подумав, що зателефоную і скажу, що відділ заміновано. Можливо, друга відпустять...  
Автор: konstantinov
Теги: телефон
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх