Самогубство у Будинку торгівлі

17.10.2009, 20:04 Просмотров: 1 037
Хлопець купив ніж і зарізався на сходах між поверхами.
Хлопець зарізався навіть не знявши цінника із купленого ножа. Оскільки в Будинку торгівлі було багато людей, то містом пішли найрізноманітніші чутки, починаючи з того, що «швидка» довго їхала» до «замовного вбивства зі стріляниною».
Фото: Дмитрий Бабец

Увечері 14 жовтня у Будинку торгівлі 26-річний юнак купив у крамниці сувенірний ніж та зарізався на сходах між першим і другим поверхами. Експерти кажуть, що у хлопця не було шансів вижити – була перерізана артерія у паховій області. Причиною цієї драми, за словами міліціонерів, стали справи сердечні…

Увечері 14 жовтня Будинок торгівлі у центрі Кременчука був оточений міліцією – нікого не впускали і не випускали. Виявилося, що близько 16.40 там зарізався юнак. Прямо на сходах між першим і другим поверхами.

– Свідки стверджують, що бачили, як він купляв ніж у крамниці на другому поверсі, – розповідає прес-офіцер міської міліції Анна Волювач. – Сувенірний, із довжиною леза близько восьми сантиметрів. Він схопив його і побіг униз. І тут же люди побачили як хлопець впав.

Хлопець ударив себе у пахову ділянку. На тілі було кілька ножових ран, але тільки одна проникаюча. За словами експертів смерть настала швидко, оскільки лезо перерізало артерію, а самогубець ще й витяг із рани ніж, що спричинило велику крововтрату.

– У нього не було шансів, – каже прес-офіцер. – Хлопцю 26 років, він кременчужанин. Офіційно не працював. Характеризувався цілком позитивно. Стало відомо, що останнім часом у нього з подругою були напружені стосунки, вони посварилися. 
Автор: konstantinov
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх