Жінка заживо згоріла в авто

1.07.2005, 09:07 Просмотров: 1 135
Вночі з вівторка на середу на вулиці Ярмарковій сталася трагедія. Автомобіль “ЗІЛ”, водій якого кілька хвилин тому заправив газові балони, загорівся. Вогонь спалахнув під капотом автівки. Наразі невідомо як авто наїхало на дерево.

Вночі з вівторка на середу на вулиці Ярмарковій сталася трагедія. Автомобіль “ЗІЛ”, водій якого кілька хвилин тому заправив газові балони, загорівся. Вогонь спалахнув під капотом автівки. Наразі невідомо як авто наїхало на дерево. 39-річний водій встиг виплигнути з кабіни і почав перекривати газові балони, щоб уникнути вибуху. Пасажир, 36-річна жінка, не встигла врятуватися і згоріла в кабіні, що за лічені хвилини перетворилась у купу вигорівшого металу, заживо. Імовірніше за все, після зіткнення зі сторони пасажира заклинило двері, однак невідомо, чому жінка не скористалася дверима водія.
Згодом на місце пожежі прибули рятувальники та лікарі. Всі ризикували, так як кожної хвилини балони з газом могли вибухнути. Через пожежу, рух транспорту по трасі на Полтаву було перекрито на дві години.
Попередньо, причиною пожежі рятувальники називають порушення правил пожежної безпеки при експлуатації газового обладнання автомобіля. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх