Упіймали серійного викрадача скутерів

11.10.2007, 16:10 Просмотров: 1 118
Шостого жовтня 26-річний приватний підприємець побачив, як його скутер, припаркований біля гіпермаркету «Простор», «осідлав» невідомий. Попрощавшись поглядом із 2000 тисячами гривень, потерпілий звернувся до міліції. Працівники карного розшуку виявили, що злочин скоїв 16-річний хлопець, учень 9-го класу школи-інтернату. На його рахунку це не перший скутер.

Шостого жовтня 26-річний приватний підприємець побачив, як його скутер, припаркований біля гіпермаркету «Простор», «осідлав» невідомий. Попрощавшись поглядом із 2000 тисячами гривень, потерпілий звернувся до міліції. Працівники карного розшуку виявили, що злочин скоїв 16-річний хлопець, учень 9-го класу школи-інтернату. На його рахунку це не перший скутер. Наприкінці вересня хлопець викрав «Yamaha» за 2500 гривень, що «погано» стояв біля будинку на вул. Московській. «Взагалі на ньому близько шести епізодів з викрадення скутерів, – розповідає прес-секретар міської міліції Анна Волювач. – За двома фактами порушено кримінальні справи, а за іншими проводиться перевірка». Сам хлопець та його сім’я характеризуються негативно. Навчаючись у сільській школі, він зарекомендував себе не найкращим чином, після чого був відправлений на виховання до інтернату.
«Один із викрадених скутерів хлопець продав на ринку «Плеяда», – кажуть у кременчуцькій міліції. – Другий продав циганам, а ті, у свою чергу, перепродали його на запчастини». 
Автор: konstantinov
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх