Історія однієї «найкрутішої» мобілки

11.10.2007, 16:10 Просмотров: 1 154
Мобілка за 1300 гривень у 9-річного хлопчика не могла не впасти в око любителю легкої наживи. За наводкою однокласника, «щасливчика» чекали у під’їзді.
Найкрутіша мобілка – це не завжди корисно для дитини.

Третього жовтня до Автозаводського районного відділення міліції звернувся 40-річний чоловік – у його 9-річного сина забрали мобілку за 1300 гривень. Грабунок стався близько 15.00, коли малий повертався зі школи та підійшов до ліфта у будинку: на нього накинувся хлопець у масці. Невідомий вирвав у хлопчика «Nokia» та втік. Правоохоронці з’ясували, що мобілку забрав 17-річний юнак, студент одного з міських ПТУ, який уже стоїть на обліку в міліції. Виявилося, що грабунок був заздалегідь запланованим...
Жертва навчається у школі разом із молодшим братом грабіжника. Останній розповів про «найкрутішу» мобілку у класі. Після того старший брат вирахував коли його «об’єкт» повертатиметься додому та чекав на нього у під’їзді. Перед нападом він натягнув на голову панчоху із прорізаними для очей отворами. Забравши у дитини телефон, грабіжник вийшов з під’їзду – його навіть бачила з вікна мати пограбованого. 
Автор: konstantinov
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх