Сварка із САДівницьким акцентом

27.09.2007, 18:09 Просмотров: 840
П’янка з самого ранку в Крюкові закінчилася реанімацією одного з учасників – у ході сварки йому перебили лопатою десять ребер..

Чоловік лопатою перебив опоненту десять ребер

Від стакана до лопати – руку простягнути

Вранці 20 вересня у покинутому будинку у приватному секторі Крюкова пиячили двоє чоловіків – 59-річний та 36-річний. Разом з ними була мати молодшого. Алкоголь – він, як завжди, має властивість закінчуватися... Тому жінку направили «гінцем» до найближчого магазину. Доки слабка половина компанії виконувала свій «обов’язок», сильна посварилася. Що вони між собою не поділили – невідомо, але молодший вийшов на подвір’я і повернувся зі штиковою лопатою... і копання картоплі в його наміри явно не входило. «Чоловік почав бити лопатою в груди свого товариша, – розповідає прес-секретар міської міліції Анна Волювач. – Той від болю почав кричати». На шум позбігалися сусіди і, побачивши закривавлену людину, викликали «швидку». Медики госпіталізували потерпілого до реанімаційного відділення з численими рубаними ранами та переломами десятка ребер у лівій частині грудей. Міліціонери затримали «копача», вилучили лопату та закривавлений одяг. Зараз проводиться досудове слідство.
Зі слів дільничного інспектора, і потерпілий, і нападник викликають негативні відгуки серед мешканців мікрорайону, обидва раніше судимі.  
Автор: konstantinov
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх