Якщо соцробітник пропонує поворожити...

23.08.2007, 17:08 Просмотров: 1 527
У Кременчуці знову почалося паломництво «працівників соцслужб». Дві жінки (20-35 років) заходять до літніх людей під приводом заміни грошей. Також у них з’явилася нова послуга – можна поворожити, дізнатися майбутнє, вилікуватись..

У Кременчуці знову почалося паломництво «працівників соцслужб». Дві жінки (20-35 років) заходять до літніх людей під приводом заміни грошей. Також у них з’явилася нова послуга – можна поворожити, дізнатися майбутнє, вилікуватись... І віддають пенсіонери їм свої гроші та золоті прикраси.
– Не виключено, що жінки застосовують гіпноз чи якийсь інший спосіб впливу на підсвідомість, – кажуть у міліції, – бо ніхто з потерпілих не може навіть описати шахраїв. Єдине, що вдалось дізнатись, – одна з жінок повної статури та з білявим волоссям. Міліціянти прохають самотніх людей взагалі не впускати невідомих осіб до своїх помешкань, ким би вони не представлялись. Якщо ж хтось виявить підозрілих «соцпрацівників», то можна зателефонувати за номерами: 02, 77-43-02 та 6-02-15. 
Автор: konstantinov
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх