Онука зарізала бабусю на очах у правнука

26.07.2007, 18:07 Просмотров: 847
Увечері, 22 липня, до міліціянтів надійшло тривожне повідомлення: у багатоповерхівці, що у 304 кварталі, у великій калюжі крові виявлено труп літньої жінки.

Увечері, 22 липня, до міліціянтів надійшло тривожне повідомлення: у багатоповерхівці, що у 304 кварталі, у великій калюжі крові виявлено труп літньої жінки. За словами начальника міської міліції Василя Овчаренка, як виявилося при слідстві, 63-річну бабусю ножем зарізала 20-річна внучка Марина.
«Онучка мешкала разом з 2-річним сином у бабусі. Зі слів сусідів, Марина постійно пиячила. Неодноразово її притягували додому будівельники з новобудови, що зводиться поруч. Того вечора Марина посварилися з бабусею через свого співмешканця. Бабуся образила його. Жінка схопила кухонний ніж та вдарила ним бабусю»,-розповідає старший інспектор міліції Анна Волювач. Після цього жінка вийшла з квартири, залишивши літню жінку напризволяще.
«Найстрашніше, що син Марини – дворічний Олександр - спостерігав за сваркою. Він бачив, як мати вдарила ножем бабулю. Уже після приходу міліціянтів він навіть показував нам, як жінка завдавала удар бабусі»,-каже Василь Овчаренко.
Він додає, що смерть бабусі настала від проникаючої рани черевної порожнини з пошкодженням печінки, масової зовнішньої та внутрішньої крововтрати, обширного шоку.
Дворічного хлопчика міліціянти привезли до притулку для неповнолітніх «Промінь», позак як у нього не залишилося близьких родичів. 
Автор: sokolov
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх