Міліціянту погрожували фізичною розправою в зв’язку з її правоохоронною діяльністю

12.12.2006, 14:12 Просмотров: 793
До чергової частини Крюківського райвідділу міліції надійшов рапорт від слідчого райвідділу про те, що невідома особа погрожувала їй фізичною розправою в зв’язку з її правоохоронною діяльністю на міні-ринку «Правобережний» по вул. Республіканській.
Як заявив начальник штабу Кременчуцького міську правління міліції Володимир Печериця, в ході пошукових заходів був затриманий 48-річний чоловік, який в скоєному злочині зізнався. За його словами, він погрожував слідчому, бо той вів справу, і покарав за злочин його родича.

До чергової частини Крюківського райвідділу міліції надійшов рапорт від слідчого райвідділу про те, що невідома особа погрожувала їй фізичною розправою в зв’язку з її правоохоронною діяльністю на міні-ринку «Правобережний» по вул. Республіканській. Як заявив начальник штабу Кременчуцького міську правління міліції Володимир Печериця, в ході пошукових заходів був затриманий 48-річний чоловік, який в скоєному злочині зізнався. За його словами, він погрожував слідчому, бо той вів справу, і покарав за злочин його родича. Наразі вирішується питання про порушення кримінальної справи за фактом погрози працівнику міліції. 
Автор: bulashev
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх