Знайшли покидьків, що забили людину до смерті

9.11.2006, 20:11 Просмотров: 1 119
Як повідомлялось у минулому номері, біля зупинки Красіна знайшли мертвого чоловіка. Він захлинувся власною кров’ю через травми, які нанесли йому невідомі. Вони забрали в нього мобільний телефон та шкіряний піджак. У ході спостереження за дзвінками з цього телефону, міліціянти встановили, що мобілку придбав продавець в одному з кіосків на центральному ринку 23-річний Олександр.

Як повідомлялось у минулому номері, біля зупинки Красіна знайшли мертвого чоловіка. Він захлинувся власною кров’ю через травми, які нанесли йому невідомі. Вони забрали в нього мобільний телефон та шкіряний піджак. У ході спостереження за дзвінками з цього телефону, міліціянти встановили, що мобілку придбав продавець в одному з кіосків на центральному ринку 23-річний Олександр. 2 листопада телефон вилучили. Продавець розповів, що мобілку здала до кіоска 18-річна Яна під свої паспортні дані на прохання знайомого.
3-го листопада правоохоронці завітали в гості до квартири «знайомого» на вул. Пролетарську. На місці були затримані троє дебелих та ніде не працюючих хлопців 20 – 22-х років. Вони повністю визнали свою вину. Забиття чоловіка в них було фіналом святкування Дня автомобіліста, який вони почали відзначати ще зранку. 
Автор: konstantinov
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх