Шахраї не сплять

7.09.2006, 20:09 Просмотров: 1 038
І продовжують ошукувати довірливих громадян. У їх тенета часто потрапляють діти. Нещодавно на вулиці 60-річчя Жовтня дві жінки обманом зняли з 13-річної дівчинки всі золоті прикраси..

31-річна Ірина звернулась із письмовою заявою до працівників міліції 3 вересня.
– Моя 13-річна донька Оксанка, як завжди, близько 14-ї поверталася додому із школи, – розповідає вона. – Проходячи біля магазину „Берізка, що на вулиці 60-річчя Жовтня, вона зустрілась очима з двома незнайомками, які проходили мимо.
“На всю твою родину накладено страшне прокляття, і невдовзі всі вони помруть”, – почула дитина від старшої незнайомки. Жінки були слов’янської зовнішності і ніяк не схожі на циганок, остерігатись яких попереджали Оксану. “Ти, головне не хвилюйся, ми тобі допоможемо. Моя подруга дуже сильна чаклунка, вона добре знається на таких речах ”, – підключилась до розмови інша жінка.
“На увесь ваш рід накладено „порчу”, не то через гроші, не то через якусь цінну річ. Тобі дуже пощастило, що ти нас зустріла. Взагалі-то ми на вулиці ніколи не допомагаємо, але тут просто не могли пройти мимо”, – продовжували „втирати” вони.
А потім було традиційне: „Ти повинна дати мені всі гроші та цінні речі, які в тебе є.”
– Але в мене немає грошей, лише пластикова картка, – ледве вимовила перелякана Оксанка.
– Картка теж підійде, тільки треба назвати пін код.
Дівчинка, знімаючи золоті прикраси, тихо прошепотіла код картки. Взявши картку та золоті прикраси, жінки почали щось бубоніти, розмахуючи руками. „Всі ці речі треба закопати, бо на них тепер „порча”, – останнє, що почула Оксана, і за хвилину вона вже стояла на вулиці одна. Спантеличена та розгублена, вона ще кілька годин блукала вулицями, перш ніж повернутись додому. Потім, плачучи та обнімаючи матір, розповіла, як вона сьогодні врятувала їй життя.
Зараз проводяться пошукові заходи, із встановлення та затримання „доброзичливих цілительниць”.

Данило МАТЯШ 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх