Оси «звили» гніздо у квартирі

10.08.2006, 18:08 Просмотров: 820
Як з’ясував «ТелеграфЪ» у начальника ЖЕДу «Центральний» Сергія Яроша, «Люди скаржились на те, що в їхній квартирі завелись оси. Зробили собі гніздо десь у щілинх, у дерев’яних перекриттях і почали кусати.
Комунальники рятують мешканців від розлючених ос

Понеділок, 7 серпня, близько третьої години дня. На вулиці Леніна стоїть машина із підйомником, на якому розташована корзина. Чоловік, що сидить у ній, у захисному одязі. Він щось колупає у вікнах на п’ятому поверсі. “Отъезжай!» – раптом розмахуючи руками кричить він своєму колезі знизу. Корзина з чоловіком від’їжджає, а за нею мчить ціла купа розлючених ос. З цікавості запитую у водія машини:
– А що ви  робите?
– Та ос ганяємо!
– Яких ос?
– Он зробили собі гнізда у квартирі! Людей покусали. Ось і ганяємо.
– І багато ос?
– З одного вікна вже витягли. Бачите скільки їх вилетіло!
Як з’ясував потім «ТелеграфЪ» у начальника ЖЕДу «Центральний» Сергія Яроша, повідомлення про «розлючених» ос надійшло до них від МНСників. «Люди скаржились на те, що в їхній квартирі завелись оси. Зробили собі гніздо десь у щілинх, у дерев’яних перекриттях і почали кусати. На такі виклики ми ще не їздили. Довелось труїти комах за допомогою спеціальних отрут. Мешканцям така послуга обійшлась безкоштовно”, – каже Сергій Ярош. 
Автор: mudraya
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Читайте также:Вверх