Від відсутніх люків – до трагедії

13.07.2006, 18:07 Просмотров: 829
На пустирі від покинутого будівництва, біля будинку 19, що на вул.Карнаухова, ми нарахували 7 відкритих колодязів, які важко побачити через метрові зарості бур’янів.
Відкритий колодязь – пастка для мешканців вулиці Карнаухова

30 червня, близько дев’ятої вечора кременчужанин Віктор прогулювався зі своєю собакою по дорозі вздовж річки Сухий Кагамлик в районі техучилища. Хазяїн побачив як його пес впав у колодязь біля дороги. Побігши за ним, Віктор і сам провалився у отвір, що знаходився поруч (за півметра від дороги). “Там і зустрілися” – каже пан Віктор. – Добре, що отримали лише сильні подряпини та добрячий переляк”. Потерпілий звернувся до редакції. Адже у ці колодязі може впасти будь-хто.
На пустирі від покинутого будівництва, біля будинку 19, що на вул.Карнаухова, ми нарахували 7 відкритих колодязів, які важко побачити через метрові зарості бур’янів. Деякі з них до півметра наповнені водою. Тож, можливо, для цих колодязів таки знайдуться люки і відповідальні особи, які їх покладуть. Адже тут часто граються діти, проходять на пляж та у парк мешканці оточуючих будинків. 
Автор: konstantinov
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх