Транспортні міліціянти зайняті “МАКом”

22.06.2006, 19:06 Просмотров: 750
З другого травня по 27 вересня транспортні міліціянти Південної залізниці проводять профілактичну операцію “Мак-2006”. Як розповів старший оперуповноважений відділу боротьби з незаконним обігом наркотиків лінійного відділу на станції Кременчук, старший лейтенант міліції Руслан Невідомий, з початку року правоохоронцями відділу проведено шість оперативних закупок наркосировини на 1500 грн. “Зазвичай, після закупки, наркоторгівців заарештовують. Так було і нещодавно, коли працівник станції техобслуговування автомобілів, яка розташована поруч зі станцією Велика Кохнівка, збував маріхуану.

З другого травня по 27 вересня транспортні міліціянти Південної залізниці проводять профілактичну операцію “Мак-2006”. Як розповів старший оперуповноважений відділу боротьби з незаконним обігом наркотиків лінійного відділу на станції Кременчук, старший лейтенант міліції Руслан Невідомий, з початку року правоохоронцями відділу проведено шість оперативних закупок наркосировини на 1500 грн. “Зазвичай, після закупки, наркоторгівців заарештовують. Так було і нещодавно, коли працівник станції техобслуговування автомобілів, яка розташована поруч зі станцією Велика Кохнівка, збував маріхуану. Торгівець легко клюнув на нас. Продав нам маріхуану і був схоплений на гарячому. Проти нього порушено кримінальну справу”,-каже Руслан Невідомий.
Також міліціянт додає, що при лінійному відділі на станції Кременчук працює телефон довіри, скориставшись яким, можна анонімно розповісти про злочини, пов”язані з незаконним обігом наркотиків. Телефони довіри 2-02-07 та 291-24-02.



 
Автор: bulashev
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх