Автівка друга підкинула за грати

25.05.2006, 16:05 Просмотров: 965
20 травня співробітники карного розшуку Автозаводського райвідділу затримали групу квартирних крадіїв. Троє чоловіків, одному 19, другому 22, а третьому 32 роки, проникали у приміщення віджимаючи та розбиваючи склопакети. Брали в основному гроші, золото та дрібні коштовні речі. Так 20 квітня, з будинку 58-річного мешканця вулиці Б.

20 травня співробітники карного розшуку Автозаводського райвідділу затримали групу квартирних крадіїв. Троє чоловіків, одному 19, другому 22, а третьому 32 роки, проникали у приміщення віджимаючи та розбиваючи склопакети. Брали в основному гроші, золото та дрібні коштовні речі. Так 20 квітня, з будинку 58-річного мешканця вулиці Б.Хмельницького, вони викрали вироби з золота та цифровий фотоапарат. 7 травня, вони поцупили золоті прикраси та гроші у 48-річної кременчужанки.
На діло виїжджали на машині свого знайомого. Ця машина їх і “спалила”. Опитуючи сусідів потерпілих, правоохоронці дізнались, що під час злочину, поблизу бачили підозрілий автомобіль. Правоохоронці становили номери автівки, відслідкували хазяїна. „Умільців” взяли ще “тепленькими”, на крадіжці на вулиці Цілиноградській, у помешканні 33-річної жінки. Уже на сьогодні відомо приблизно десять фактів злочинної діяльності цієї групи. Слідство триває. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх