Онуки закатували бабусю

4.05.2006, 18:05 Просмотров: 816
Переломи кистей рук, опіки першого ступеню шиї, правого передпліччя та численні забоїни,- все це наслідки “дружби” 67-річної бабусі з власною онукою та її коханцем. Як розповіли “Телеграфу” в прес-службі міліції, 21 квітня 20-річна онука зі своїм хлопцем прийшли провідати бабусю. За звичай між старенькою та онукою розпочалася сварка. Як і в минулі рази, причиною суперечок стали кошти.

Переломи кистей рук, опіки першого ступеню шиї, правого передпліччя та численні забоїни,- все це наслідки “дружби” 67-річної бабусі з власною онукою та її коханцем. Як розповіли “Телеграфу” в прес-службі міліції, 21 квітня 20-річна онука зі своїм хлопцем прийшли провідати бабусю. За звичай між старенькою та онукою розпочалася сварка. Як і в минулі рази, причиною суперечок стали кошти. Молодята просили бабусю позичити їм кілька десятків гривень. Стара відмовилася.
Тоді онуки зав”язали жінці руки, облили тіло розчинником і, продовжуючи вимагати гроші, підпалили бабусю. Вогонь подіяв на стареньку. Вона сказала, що гроші закопані в огороді. Онука взяла лопату і пішла до городу. Але трохи попрацювавши зрозуміла, що бабуся обдурила її. Тоді цією ж лопатою вона побила літню жінку. Потім онуки перевернули весь дім вверх дном і знайшли 70 гривень та срібні сережки. 
Автор: sokolov
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх